در این بخش قصد داریم در مورد ربات هک بازی انفجار صحبت نماییم. با کمی جستجو در اینترنت ممکن است به هزاران سایت که در مورد ربات هک بازی انفجار یا هک بازی انفجار و ربات تشخیص ضریب بازی انفجار و … برخورد نمایید. در این مقاله بررسی خواهیم کرد که آیا همچین رباتی وجود دارد یا خیر؟

هک بازی انفجار

قبل تر در مورد الگوریتم بازی انفجار برای شما صحبت نمودیم که این الگوریتم از چه ویژگی هایی پیروی میکند.

شما میتوانید برای آشنایی با این الگوریتم به مقاله الگوریتم بازی انفجار مراجعه نمایید ولی در این بخش هم توضیحاتی خواهیم داد که این الگوریتم به چه روشی کار میکند و بعد از این مورد بررسی میکنیم که چطور میتوان این الگوریتم را با استفاده از ربات دور زد و به اصطلاح بازی را با استفاده از تشخیص ضریب هک نمود.

زمانی که شما وارد سایت بازی انفجار میشوید و شروع به انجام بازی می کنید بعد از اینکه دکمه شروع بازی را بزنید، سیستم بصورت خودکار برای شما یک هش (hash) تولید میکند که این هش از اعداد و حروف تشکیل شده است. بعد از اینکه این هش برای شما تولید شد، باز سیستم بصورت خودکار این هش را تبدیل به کد MD5 که از نظر امنیتی بسیار قوی است تبدیل میکند، این کار باعث میشود که حدس زدن هش سخت تر شود و در مدت زمان تقریباً ۴۰ ثانیه ای (مدت زمان طول کشیدن هر بازی) غیر ممکن شود.

بعد از اینکه این هش تولید شد و به کد md5 هم تبدیل شد، وقت آن میرسد که هش تولید شده در میزان دور بازی ضرب شود و با هر راند از بازی این عدد تغییر میکند و عدد نمایش داده شده بصورت اعشاری تولید میشود.

سیستم بصورت خودکار ۲ رقم قبل از اعشار را بعنوان ضریب برای شما نمایش میدهد. ضریب در هر راند از بازی تغییر میکند و زمانی که شما برروی توقف کلیک کنید، عدد نمایش داده شده ثابت میشود.

همه ی این کار ها در کسری از ثانیه انجام میشود به این صورت است که هر راند از بازی تقریباً ۳۰ – ۴۰ ثانیه طول میکشد.

خب وقت این رسیده که ربات بازی انفجار را معرفی نماییم.

ربات تشخیص ضریب بازی انفجار

ربات تشخیص ضریب بازی انفجار در اصل بر این اساس کار میکند که بعد از اینکه هش بازی تولید میشود ربات بر اساس اعدادی که در صفحه نمایش ظاهر میشود و بر اساس تعداد راند بازی و … سعی بر این دارد که اعداد ضریب که در آینده نمایش داده خواهد شد را حدس بزند. اما ما به شما این مورد را گوشزد کنیم که در مدت زمان ۳۰ ثانیه امکان ندارد که ربات بتواند ابتدا هش را حدس بزند و بعد از آن نیز بتواند کد md5 تولید شده را تشخیص دهد و رمزگشایی نماید.

بنابراین گول تبلیغاتی که در اینترنت برای این ربات ها انجام میدهند را نخورید و به فیلم ها و کلیپ هایی که از روند کار این ربات ها میگیرند نیز توجه نکنید.

تمام ویدئو های ضبط شده در آپارت و … از روند انجام بازی انفجار بصورت آفلاین گرفته شده و هیچ کدام از این ربات ها به کازینو های اصلی وصل نیستند و این ویدئو ها ساختگی و صرفاً برای کلاهبرداری تهیه شده اند. مراقب کلاهبرداری ها در این حوزه باشید.

از کجا ربات بازی انفجار را خریداری نماییم؟

برای اینکه این ربات را خریداری کنید، البته که ما به شما گفتیم که این ربات کارساز نیست و تنها برای پول گرفتن از شما طراحی شده است. ولی در صورتی که قصد دارید این ربات را خریداری نمایید تنها کافیست در گوگل عبارت “خرید ربات هک بازی انفجار” را جستجو نمایید، هم میتوانید از ویدئو های موجود در آپارات برای خرید استفاده نمایید و هم سایت هایی که این ربات را برای دانلود قرار داده اند استفاده کنید. اما به این نکته حتماً توجه داشته باشید که ممکن است این ربات ها برروی سیستم شما نصب شوند و شروع به انجام فرآیند ماینینگ بیت کوین و سایر ارز های مجازی برروی سیستم شما کنند که میتواند باعث کند شدن سیستم شما و افزایش مصرف برق شما شوند.

در صورتی که بعد از نصب ربات بازی انفجار برروی سایتتان با کندی سیستم مواجه شدید و یا پول برق شهری برای شما زیاد شد، حتماً این ربات را بطور کامل از روی سیستمتان پاک نمایید زیرا در صورتی که ربات بطور نصفه و نیمه از روی سیستم پاک شود، باز ممکن است فرآیند ماینینگ را برروی سیستم شما انجام دهد.